در حال بارگزاری لطفا منتظر بمانید!!

بایت سرور

سابقه‌ ای درخشان در ارائه‌ی خدمات میزبانی وب

فعالیت بایت سرور از سال ۱۳۹۴ با ارائه پشتیبانی متعهدانه بر روی خدماتی با کیفیت آغاز گردید و در مدتی کوتاه به یکی از گزینه های محبوب میزبانی وب در ایران تبدیل شدیم. هم اکنون با تکیه بر دانش فنی و تجربه طولانی توانسته ایم پیشتاز در ارائه خدماتی با پشتیبانی حرفه ای شویم و با وجود متخصصان فنی و امنیت برای نگهداری و بررسی مداوم سرورها، فضایی مطمئن را برای انجام تجارت الکترونیک بیش از ۵۰۰۰۰ مشتری ایجاد کرده ایم.

چرا بایت سرور ؟

حضور بایت سرور از سال ۱۳۹۴ در بازار خدمات میزبانی وب و قرارگرفتن در جمع ۳ سرویس دهنده برتر ایران از افتخارات ما می باشد. با تکیه بر دانش فنی و تجربه دراز مدت در این سالها توانسته ایم پیشتاز در ارائه خدماتی با پشتیبانی حرفه ای شویم. کاربران ما مزایای زیر را به عنوان مهم ترین دلایل انتخاب بایت سرور اعلام نمودند:

  • پارتنر رسمی دیتاسنتر و رجیسترار های معتبر
  • پشتیبانی سطح بالا بر روی تمامی خدمات
  • بهره گیری از متخصصین خبره هاستینگ
  • ارائه سرویس های متنوع و مورد نیاز
  • بروز بودن خدمات و سرویس ها
  • هزینه های بسیار مناسب

آمار کلی ما

۰

+

دیتاسنتر در سراسر جهان

۰

+

مشتری از سراسر ایران

۰

+

خدمات ارائه شده

۰

+

سال‌ حضور در مارکت

سخن مدیرعامل ما

علی نادرزاده
مدیرعامل بایت سرور

به یاری ایزد منان، شرکت بایت سرور در راستای ماموریت و چشم انداز خود با تکیه بر دانش متخصصین بومی، سرلوحه تفکر و تعهد خود را مشتری محوری قرار داده است تا با رشد و اعتلای دانش و تجربه بیش از چهار سال فعالیت و با ایجاد محیطی شفاف و مشارکت‌پذیر در درون سازمان در راستای رضایت مشتریان و توسعه بازارهای ملی گام بردارد.

ما در بایت سرور صداقت و سلامت سازمانی را سرلوحه‌ی فعالیت‌های شبانه‌روزی خود قرار داده‌ایم تا از پشتیبانی قابل اعتماد و همگامی مطمئن برای مشتریان که ارزشمند‌ترین دستاورد‌های ماست، محافظت کرده و گسترش دهیم.

ما در بایت سرور مشتریان را تنها نمی‌گذاریم و از ابتدا تا سرانجام و حتی پس از به نتیجه رسیدن هر پروژه، قدم به قدم در کنارشان خواهیم بود.

ما تلاش کرده‌ایم در تمام بخش‌های بایت سرور، از فروش تا پشتیبانی فنی، امنیت و زیرساخت با شنیدن صدای مشتری و پیگیری درخواست مشتریان تا حصول رضایت کامل، مشتری را قطب نمای حرکت خود قرار دهیم.

طرح‌ریزی استراتژی‌های توسعه محور و تهاجمی باعث گردید در مدت زمان اندک، مسیر‌های طولانی را پشت سر گذاشته و با تفویض اختیار و طراحی چارت سازمانی افقی و تمرکز بر تصمیم‌گیری‌های غیرمتمرکز، سازمانی چابک را بنا کنیم تا با سرعت و شتاب روز افزون قرن بیست و یکم، هم‌راستا حرکت نماید.

ما با فراهم سازی بستری مناسب برای بروز خلاقیت‌ها و مدیریت بومی دانش توانسته ایم‌ به عنوان یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های خدمات میزبانی داده تکنولوژی محور و دانش بنیان شناخته شده و به عنوان یکی از رهبران این بازار بزرگ در عرصه رقابت حضور یابیم.

رضایت مشتریان، رمز موفقیت ما در آینده خواهد بود چرا که پیشرفت در کنار یکدیگر، هم افزایی و خلق ارزش بیشتری را برای همه‌ ذینفعان خواهد داشت.

ما خانه‌ی امن رویاهای ‌آنلاین شما را خواهیم ساخت.

گواهینامه های ما

مورد تایید مشتریان مان هستیم

Original
Modified

+۵۰,۰۰۰ برند معتبر